ABC wynajmów samochodów – oferta dla klientów indywidualnych

Wynajem samochodów to doskonała propozycja dla osób, które planują podróż wakacyjną lub poszukują zastępczego środka transportu. W zależności od oczekiwań można na dodatek poprosić o nawigację samochodową, różne uchwyty, foteliki samochodowe. Takie rozwiązanie sprawdzi się też przy przeprowadzkach albo na przykład budowlanych zakupach. Wynajem samochodów dostawczych umożliwi przetransportować potrzebne rzeczy w bezpieczny i wygodny sposób. Zależnie od oczekiwań samochód można pożyczyć na parę godzin, ale też i miesięcy.

Oferta dla przedsiębiorstw

ABC wynajmów samochodów - oferta dla klientów indywidualnych


Autor zdjęcia: Inventorchris

Dla przedsiębiorstw wynajem samochodów osobowych to wygodny sposób na zapewnienie komfortowego środku transportu dla pracowników na szkolenia, bankiety oraz różne inne okazje służbowe. Nawet jeżeli żadna osoba nie posiada prawka można korzystać z usług kierowcy, który dowiezie w wybrane miejsce. Jakie są plusy wypożyczenia pojazdów?

– Nie należy martwić się o sprzedaż auta po wygaśnięciu umowy. Samochód pozostaje ciągle własnością wypożyczalni, jednakże właściciel firmy może go wykupić za ustaloną wcześniej w umowie sumę.

– Oprócz wynajmu samochodu wypożyczalnie oferują też serwisowanie i zarządzanie pojazdami.

– Stałe raty poprzez czas umowy. Koszty wynajmu można wliczyć jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej, co przełoży się na obniżenie odprowadzanych podatków.

– Duży wybór aut pozwoli dopasować ofertę najmu do budżetu (https://pl.wikipedia.org/wiki/Call_center) firmy. Dostępne są samochody nowe jak i wykorzystywane w różnej klasie.

Mając na uwadze szereg zalet nie dziwi duża popularność wypożyczalni samochodów. Przed podpisaniem umowy dobrze jest jednakże uważnie zaznajomić się z warunkami jakie proponuje nam firma wynajmująca. Trzeba także liczyć się, iż będą nam naliczone dodatkowe opłaty, jeżeli zwrócimy auto z pustymi bakiem lub z naszej winy powstanie szkoda. Warto też pamiętać o tak zwanej kilometrówce – po przekroczonym limicie kilometrów musimy uiścić konkretną kwotę.